Международный альянс
для развития христианского образования

Що робить школу християнською та як її організувати?

Цей посібник допоможе вам сформулювати суто християнське бачення вашої школи і надасть відповіді на багато практичних питань, які вже могли у вас виникнути у зв'язку з організацією, роботою та забезпеченням школи.

У першій частині цього посібника дається короткий огляд ключових аспектів християнської віри і життя християнської спільноти, які найкраще застосовні до сфери освіти. Також він містить перелік додаткових ресурсів МАРХО (російською мовою), в яких ці теми розглядаються більш детально.

Друга частина присвячена важливим організаційним питанням, таким як базові установчі документи, юридичний супровід, фінансові та кадрові питання, навчальний процес, організація шкільної ради та адміністрації, а також рекомендації щодо роботи з батьками та церквами, права та обов'язки учнів і педагогів.

Для тих, хто вже в процесі організації християнського навчального закладу або сподівається поліпшити існуючу школу, цей унікальний посібник стане безцінним джерелом інформації як про суть християнського підходу до освіти, так і про те, як правильно організувати християнську школу. Досвідченим керівникам школи він стане настільним довідником ідей щодо поліпшення місії, бачення, стратегії та організаційної політики школи, а також допоможе налагодити більш ефективну співпрацю школи з сім'ями учнів та помісними церквами.