Международный альянс
для развития христианского образования

Членство у Міжнародному альянсі для розвитку християнської освіти

Рус Укр

МАРХО –  найбільше об'єднання педагогів-християн цього регіону!

Членство в МАРХО дає пріоритетне право на:

 • участь у конференціях та семінарах для вчителів та керівників навчальних закладів;
 • участь у розробленому нами онлайн-курсі підвищення кваліфікації вчителів;
 • можливість запросити методистів і лекторів МАРХО для проведення навчальних програм для педагогів і батьків на базі Вашої школи;
 • участь у «Фестивалі дарів» МАРХО (міжнародна олімпіада для учнів християнських шкіл);
 • участь в інших заходах і змаганнях;
 • придбання літератури, відео-семінарів, доступ до Інтернет-ресурсів.

Членство відкрите для християнських навчальних закладів усіх рівнів, а також для окремих учителів-християн, які згодні з принципами, правилами і Символом віри Альянсу (див. нижче) і готові підтвердити цю згоду своїм підписом в анкеті. (Увага! У разі членства навчального закладу, його директор повинен підтвердити свою згоду з Символом віри МАРХО від імені цього закладу).

МАРХО не поділяє ідеї расової, етнічної та національної дискримінації, але оскільки МАРХО є міжнародною організацією і учасники його заходів, зазвичай, приїжджають із різних країн цього регіону, спільною мовою програм і публікацій на даному етапі його розвитку залишається російська. Частина пропонованих Альянсом ресурсів перекладена українською мовою, у тому числі основна інформація на його веб-сайтах, деякі професійні публікації і, що найбільш важливо, чотирьох сесійний навчальний курс підвищення кваліфікації вчителів під назвою «Навчання по-християнськи 4+». Регіональні заходи Альянсу можуть проводитися на інших мовах, не тільки російською, в залежності від необхідності і за взаємною домовленістю. Ми закликаємо всіх членів нашої спільноти до взаєморозуміння і поваги до всіх колег у дусі Христа.

Будучи професійною організацією, а не церквою або місією, МАРХО відкритий для співпраці з педагогами та установами, що належать до будь-якої християнської конфесії, які поділяють наш Символ віри (див. нижче). На заходах, що проводяться МАРХО, ми закликаємо всіх учасників утримуватися від вираження богословських позицій, які суттєво розділяють християн. Зі свого боку Альянс не робить будь-яких спроб, з метою штучного духовного об'єднання своїх членів або навернення у свою віру. Богословські акценти в програмах Альянсу завжди обмежуються тими, які відповідають основному вченню Святого Письма, прийнятому більшістю, якщо не всіма, християнськими конфесіями, і які найбільш застосовні до цілей навчання в освітньому закладі.

Щоб стати членом МАРХО вам необхідно заповнити одну з наведених анкет-заявок щодо:

Бажаємо вам благословінь у праці і сподіваємося на плідну співпрацю з вами у майбутньому!


Тетяна Іванівна Чумакова
Директор МАРХО

Символ віри МАРХО

 • Ми віримо, що Біблія – це Богонатхненне, непогрішне, авторитетне, істинне Боже Слово.
 • Ми віримо у Вічносущого, єдиного в трьох Особах Бога-Отця, Сина і Святого Духа.
 • Ми віримо в Божественність Ісуса Христа, в Його непорочне зачаття, безгрішне життя, створені Ним дива, Його спокутну і замісну жертву на хресті, Його воскресіння, вознесіння, знаходження праворуч Отця і Його друге пришестя в силі і славі.
 • Ми віримо, що для порятунку ураженої гріхом людської природи необхідно народження зверху від Духа Святого, людина виправдовується тільки вірою в пролиту на хресті кров Ісуса Христа, і тільки благодаттю Божою по вірі через покаяння ми отримуємо спасіння.
 • Ми віримо у воскресіння мертвих, праведних і грішних: одних – до життя вічного, інших – на вічний осуд.
 • Ми віримо в духовну єдність всіх, хто вірує в Господа нашого Ісуса Христа.
 • Ми віримо, що християнин, який рухається Святим Духом і перебуває в Ньому, може вести праведне життя.